Aylin Pelin Onar’ın İlham Veren Hikayesi - CB Maximum

Röportajlar
Aylin Pelin Onar’ın İlham Veren Hikayesi - CB Maximum


Aylin Pelin Onar’ın İlham Veren Hikayesi

Propertync’nin bu sayısında birçok ilki gerçekleştirmiş ve emlak sektörüne damga vurmaya devam eden Aylin Pelin Onar’ın hikayesine yer vermek istedik.

20 yılı aşkın süredir sektörde birbirinden değerli işlere imza atan Onar, 100.000’in üzerinde profesyoneli bulunan, dünyanın en eski gayrimenkul markası Coldwell Banker International’ın 14 profesyonelinden birisi.

Ülkemizde “Yılın En Başarılı İş Kadını” seçilen Aylin Pelin Onar yurt dışında da birçok ödüle layık görüldü. Amerika Birleşik Devletleri dışındaki ilk lisanslı “Global Luxury” eğitmenlerinden olan Onar hem Kuzey Kıbrıs’ı hem de Türkiye’yi birçok kez ABD, İspanya ve Portekiz gibi ülkelerde konuşmalar yaparak başarıyla temsil etmiştir.

Aylin Pelin Onar, sadece Coldwell Banker International’ın değil, aynı zamanda dünya çapındaki tüm emlak markaları içinde konuşmacı ve panelist olan “İlk Türk Kadını” ünvanını taşımaktadır.

2500’den fazla satış yapmış Onar, uluslararası birçok prestijli ödüle layık görüldü. Bunların arasında dünyada sadece 53 kişiye verilen International Excellence Club Ödülü, Türkiye ve KKTC’nin 1 Numaralı Satış Uzmanı, Uluslararası Master Franchise Satış Uzmanı ve Avrupa’nın En Etkili Sosyal Medya Adı gibi ödüller bulunuyor.

Onar aynı zamanda dünya genelinde yine bir ilke daha imza atarak araç sponsorluğu alan ve Jaguar markası ile çözüm ortaklığı yapan ilk gayrimenkul profesyonelidir. Geçtiğimiz Haziran ayında, Los Angeles, Beverly Hills’de gerçekleşen Coldwell Banker Global Luxury Zirvesi’nde yine Amerika’nın en başarılı profesyonelleriyle beraber konuşmacılık yaparak dikkatleri bir kez daha üzerine çekti.

Mesleki birikim ve donanımı eğitmenlik yaparak ve sektörde pek çok kişiye ilham vererek devam ettiren Aylin Pelin Onar, ofisinde çok başarılı profesyonellerin de yetişmesine ve ilerlemesine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Kuzey Kıbrıs’tan dünya çapında başarılara imza atan Aylin Pelin Onar’ın hikayesini sizler için derledik. Bu ilham verici hikayenin, vizyonun ve başarının son örnek olmayacağını umut ediyoruz. 

Yukarı