expatra.com 2021 için En İyi Emeklilik Ülkelerini Güncelledi, Kuzey Kıbrıs İlk 10’da!

expatra.com 2021 için En İyi Emeklilik Ülkelerini Güncelledi, Kuzey Kıbrıs İlk 10’da!

Birleşik Krallık’ın popüler araştırma sitesi expatra.com, geçtiğimiz günlerde yurtdışında emeklilik geçirilebilecek en güzel 10 ülke listesini 2021 verileriyle güncellemiş ve Kuzey Kıbrıs ilk 10’da yer alıyor. 


“Yurtdışında emekli olmayı ciddi olarak düşünüyor ancak sizin için mükemmel yerin nerede olabileceğinden emin değil misiniz? Yeni güncellenen en iyi emeklilik yerleri rehberimiz, seçimlerinize yardımcı olacak ve ilham verecektir.” diye başlayan haberi okumak için buraya tıklayabilirisiniz.

Her yıl, Expatra ekibi İngilizler için yurtdışında emekli olunabilecek en iyi yerleri gözden geçiriyor. Bunlar arasında hem AB hem de AB dışı (Akdeniz, Adriyatik ve Karadeniz ülkeleri ile Orta Avrupa), ülkeler var; ayrıca İngilizler tarafından sıkça tercih edilen birkaç egzotik yerin yanı sıra Avrupa'daki emeklilik sıcak noktaları da yer alıyor. Bu seneki güncellemede Kuzey Kıbrıs listeye 10 numaradan giriyor. 

Bu tarz haberlerin uluslararası platformlarda çıkıyor olması, birçok yatırımcının ve emeklilik hayali kuran insanın ilgisini çektiği için Kuzey Kıbrıs’taki inşaat ve emlak sektörünü de canlı tutuyor.

Adadaki emlak piyasası hakkında bilgi almak ve bu bilgiyi paylaşmak için doğru adrestesiniz, propertync.com Kuzey Kıbrıs’ın en kapsamlı emlak portalı!

Yukarı