4ever Green | Yeni̇boğazi̇'nde Dikkat Çeken Tasarımıyla Yeni Bir Proje

4ever Green | Yeni̇boğazi̇'nde Dikkat Çeken Tasarımıyla Yeni Bir Proje

Yeniboğaziçi gibi popüler bir bölgede konut
ihtiyaçlarına cevap vermek için hayata geçen en
yeni proje Dörter Construction imzası taşıyan
4ever Green’dir. Bu sayımızda size biraz bu yeni
projeden bahsetmek istiyoruz.

Cennetten bir parça olan Yeniboğaziçi’ndeyiz. 300 güneşli gün, eşsiz sahiller, doğa ile iç içe yaşam, temiz hava ve ayrıca en düşük suç oranı bu topraklarda... Dünyanın en gizemli yerlerinden biri olan Kuzey Kıbrıs, kültürel mirasın etkileyici dokusunu ve zengin doğal yapısını muhteşem güzellikleriyle yılın farklı zamanlarında sizlere sunar. Her köşesinde tarih kokusu alacağınız yerlerden olan Gazimağusa’ya 10 dakika mesafedeki Yeniboğaziçi, deniz
kenarındaki Salamis Antik Kenti’ne ev sahipliği etmektedir. Yeniboğaziçi’nin toplam nüfusu 6000 civarındadır. İtalya’da başlayıp Dünya’ya yayılan ve tabiatı, insanı, tüm canlıları doğal ve eko-yaşama yönlendirmeyi amaçlayan Cittaslow (Yavaş Şehir) unvanına sahip olan bölgelerdendir.

“Huzur, 4ever Green’i anlatan en güzel
kelime belki de. Sadece doğanın ve
kuşların sesini duyacağınız, yeşilin
her tonunun yaşanacağı bir yer burası.
Yeniboğaziçi’nin en güzel konut
projesine hoş geldiniz!”

-Begüm Dörter, Dörter Construction Direktörü ve Mimarı


Dört tip konut seçeneği sunan bu projede, 7/24 Kameralı Güvenlik Sistemi, Site Güvenliği, Jeneratör, Ortak Havuz, Çocuk Oyun Alanı ve Kafe/Bar sunulacak hizmetlerdendir.

A Tipi Dubleks Villalar, 520 m2 arsaya oturan 396 m2 kapalı alana sahiptir. B Tipi Villalar 660 m2 arsaya oturan 310 m2 kapalı alana sahip, geniş bahçelidir. C Tipi Villalar 400 m2 arsaya 216 m2 kapalı alana sahiptir. Tüm villalar özel havuzlu ve 3 yatak odalıdır.

3 bloktan oluşan apartman daireleri Bahçe Katı ve Üst Kat Loft olmak üzere iki tiptir. 274 m2 toplam alana sahip Bahçe Katları ve 170 m2 toplam alana ve 36 m2 terasa sahip loft plan
Üst Katların tamamı 3 yatak odalı, biri en-suit 2 banyoludur.

Özellikle mimarı açıdan dikkat çekici olan bu proje, çevresindeki yapılardan kolayca ayrılıyor. Tasarıma çok önem verdiklerini her fırsatta dile getiren Dörter Construction, yeni projesiyle de gayet iddialı bir görünüş sergiliyor.
 

Yukarı