​Northernland: "Müşterilerimizin Risk Toleranslarını Dikkate Alıyoruz."

Emlak Haberleri
​Northernland:
​Northernland:
​Northernland:
​Northernland:

Northernland’tan önemli dijital pazarlama başarısı

 
NorthernLAND, yeni yatırımlarının tanıtımı için gözünü yurt dışı pazarına çevirirken, etkin bir pazarlama atağı ile son 3 ayda 2 milyon 212 bin 625 kişiye ulaştıklarını duyurdu. İngiltere ve özelikle Orta Avrupa pazarına yönelen NorthernLAND, Kıbrıs’ın sıra dışı rezidans ve lüks otel projesi Grand Sapphire Resort & Residences’ı dünyaya tanıttı.

Northernland Grup Yönetim Kurulu Üyesi, Reklam ve Pazarlama Müdürü Feriha Yiğittürk, sürdürülebilir bir ekonomi için yatırımın önemine dikkat çekerek, özellikle de yapı ve inşaat sektöründe kaliteli projelerle tüm dünyanın güvenini kazanmak için çalıştıklarını söyledi.
 
Yiğittürk, Yönetim Kurulu Başkanı Koral Bozkurt liderliğinde ilerici bir vizyonla çok çalıştıklarını belirterek, “Yaşanan kriz ortamında, ekonomik kalkınmaya katkı sağlamanın yolu, yabancı yatırımcıyı doğru kurgulayarak ülkeye getirebilmekten geçiyor” dedi.
 
“Kuzey Kıbrıs’ın ekonomisini ayağa kaldırmak adına, inşaat sektörü, öncü olma potansiyeline sahiptir, bunun için de fark yaratan projeler şarttır” diyen Yiğittürk, Northernland Grup olarak yenilikçi bir vizyonu benimsediklerini vurguladı. Özellikle Avrupa pazarını önemsediklerini ifade eden Yiğittürk, dünyada uygulanan çağdaş pazarlama teknikleri ile önemli mesafe kaydettiklerini söyledi.
 
“Dünyanın birçok ülkesinden, yatırım maksatlı veya ev sahibi olmak isteyen kişilere çağdaş pazarlama yöntemleri ile ulaşıyoruz” diyen Northernland Grup Yönetim Kurulu Üyesi Feriha Yiğittürk, ülkeye döviz girişi arttıkça, ekonominin de olumlu ivme kazanacağının altını çizdi.
 
“16 yılı aşan deneyim sahibi ve yatırım yönetimi lider bir firmanın sözcüsü olarak özellikle belirtmek isterim ki gayrimenkul alanında ülke olarak önümüzde ciddi fırsatlar vardır. Bu fırsatları değerlendirmenin en önemli yolu kaliteli ve yüksek standartta işlere imza atmaktır.

Biliyorsunuz, bir dönem, kimi sorumsuz tavırlar sonrası sektörümüz yurt dışında ciddi bir güven kaybı yaşamıştır. İşte o nedenle, yeni yaşam alanları tasarlayan, bunu kalite ve estetikle bütünleştiren, en önemlisi de kurumsal yatırımcı müşterilerimizin risk toleranslarını dikkate alan yenilikçi çözümler sunuyoruz.
 
İyi ve kaliteli işler yapmak yetmiyor, bunu pazarlamak da gerekiyor ve burada, dijital pazarlamanın önemi ortaya çıkıyor. Firma olarak, dijital pazarlama alanında önemli başarılara imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
 

Yaşanan kriz ortamında, ekonomik kalkınmaya katkı sağlamanın yolu, yabancı yatırımcıyı doğru kurgulayarak ülkeye getirebilmekten geçiyor.”

 
Sosyal medya reklamlarında Türkiye, Kıbrıs, Almanya, Slovakya ve İngiltere’de doğru hedef kitlelere ulaştıklarını anlatan Yiğittürk, çok yüksek rakamlarda izlenme oranı ve etkin gösterime ulaştıklarını anlattı.
 
“Kıbrıs’ın en büyük ve en özel yaşam projesi Grand Sapphire Resort & Residences sektörde yeni bir dönüm noktası olacak. Akdeniz’in en güzel plajlarından Long Beach’e 490 metre mesafede, 1630 rezidans ve lüks resort otele ev sahipliği yapacak sıra dışı konseptteki Grand Sapphire Resort & Residences projesi Kıbrıs’ın en büyük havuzuna sahip olacak.
 
Sonsuzluk havuzu, aquapark, restoran ve kafeler, çocuk kulübü, organik bahçeleri, hem açık hem de kapalı sinema salonları, casinosu, alışveriş alanları, spa ve spor salonları ile dikkat çeken projemizin pek çok Avrupa ülkesinden ilgi görmesi bizi ayrıca gururlandırıyor.”

Yukarı