Triotime
Acente
Triotime Real Estate

Okudum ve kabul ediyorum: Kural ve Koşullar Propertync'nin

Triotime Real Estate

Triotime Real Estate
  • Kuruluş Tarihi : 2020
  • Hizmetler : Consulting, Presale, Resale, Sale
  • Adres : Kemal Şemiler Caddesi, Çiler Apt No: 21 D: 1 Metehan, Lefkosa

  • İletişim Bilgileri: info@triotime.realestate
    3924448746

Hakkımızda

Triotime Real Estate Ltd. Şubat 2020 tarihinde Tuğçe Tanay, Tunç Aybars ve Hasan Demirsu birlikteliğiyle kurulmuş olan bir emlak ofisidir. Uzmanlık alanı Satış ve Pazarlama olan Tuğçe Tanay: 1986 yılında İstanbul’da doğdu, Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun oldu, 16 yıllık turizm tecrübesini, 5 yıllık gayrimenkul tecrübesiyle birleştirerek, müşterilerine profesyonel ve çözüm odaklı hizmet...
Triotime Real Estate Ltd. Şubat 2020 tarihinde Tuğçe Tanay, Tunç Aybars ve Hasan Demirsu birlikteliğiyle kurulmuş olan bir emlak ofisidir.
Uzmanlık alanı Satış ve Pazarlama olan Tuğçe Tanay: 1986 yılında İstanbul’da doğdu, Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun oldu, 16 yıllık turizm tecrübesini, 5 yıllık gayrimenkul tecrübesiyle birleştirerek, müşterilerine profesyonel ve çözüm odaklı hizmet sunmayı amaç edinmiş.
Gayrimenkul Yönetimi ve Geliştirme Uzmanı olan Tunç Aybars: Ankara Gazi Üniversitesi İİBF Ekonometri Bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra satış pazarlama ve hizmet sektöründe uzun süre çalışmış. 2016 yılından beri gayrimenkul sektöründe müşterilerime güven, samimiyet ve bilgiye dayalı hizmet vermeye devam ediyor.
Gayrimenkul Sözleşme ve Hukuksal Süreçler Uzmanı Hasan Demirsu: 1984 yılında Lefkoşa’da doğmuş, YDÜ Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra avukatlık mesleğini yapmaya başlamış. Avukatlık ile birlikte satış ve pazarlama sektöründe de tecrübe edinmiş. “Müşterilerimle ‘güven’ üzerine kurulmuş iyi ilişkilerimi gayrimenkul alanında kaliteli hizmet vererek sürdürmeyi ilke edindim.” diyor.
Read More... Read Less...

Satılık İlanı(31)

Yukarı