Sektörden Yeni Yıl Mesajları -2021-

Sektörden Yeni Yıl Mesajları -2021-

Herkes için planlanandan çok uzak geçen bir senenin ardından, Propertync Ailesi olarak, tüm dünyanın eski sağlığına hemen kavuşmasını diliyoruz. Yeni yıl için sizlere iletmek istedikleri mesajları olan iş ortaklarımızı bu panoda bir araya getirdik. Herkese teşekkürler, herkese mutlu yıllar!..
 

May this year bring new happiness, new goals, new achievements and a lot of new inspirations in your businesses and lives. Happy New Year everyone!
Eviqe Estates
 
Wishing you a year fully loaded with success, happiness and prosperity for you and your business. May you have a happy, healthy New Year.
Bastaslar Construction
 

2020 yılı şüphesiz bizler ve tüm dünya için beklenmedik gelişmeler, zorluklara ve mücadele ile dolu bir yıl oldu. Aynı zamanda bu yılı hep birlikte dayanışma ve mücadelenin önemini bir daha kavradığımız bir yıl olarak hatırlayacağız. Umarım 2021 bu zorlukları daha da güçlü aşarak pozitif gelişmeler yaşayacağımız, hem bizler hem ülkemiz olarak ileriye gideceğimiz bir yıl olacaktır. Tüm halkımıza sevdikleriyle beraber sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler diler ve yeni yılını kutlarız.
Forman Development

 
Landmark Estates would like to wish everyone a happy and prosperous New Year.
Landmark Estates

 
Maximum Ailesi olarak, 2021 yılının herkes için başta sağlık olmak üzere, mutluluk ve huzur dolu bir yıl olmasını temenni ederiz.
Coldwell Banker Maximum
 

2020 yılını acılarımızla, sevinçlerimizle geride bırakırken, 2021 yılının başta sağlık, daha fazla umut, sevinç ve mutluluk getirmesini diliyorum. Yaşamınızda güzel ve mutlu yıllar temenni ediyorum.
Noyanlar Group Group of Companies

 
Yeni Yıla daha pozitif düşüncelerle bakabilmemiz için umutlarımızı kaybetmemeliyiz. Yeni yılda Covid 19 hastalığı ile ilgili aşının bulunması, döviz dalgalanmasının bir nebze azalması, Kapalı Maraş’ın açılışının gerçekleşmesi durumunda yeni yıla çok daha pozitif bakma durumu oluşacaktır. Aksi durumda ise tüm sektörlerin daha kötüye gitmesi söz konusudur. İyi düşünelim iyi olsun . 2021 yılı iyiliklerin, güzelliklerin bir yılı olsun. Herkesin yeni yılı sağlıklı ve huzurlu geçmesi dileğiyle..
Tanyel Construction
 
Hayallerinizdeki eve kavuşacağınız çok mutlu bir yıl dileriz. 
Özyalçın Group of Companies
 

Century 21 Ailesi olarak senenin sonuna doğru yeni üyelerimizle büyüdük ve 2021’de çok daha donanımlı, çok daha hırslı ve çok daha hedefleri yüksek olarak sektörde adanın en iyisi olmak için çalışacağız. Bizim için çok anlamlı olacak 2021 yılının herkese iyi gelmesini dileriz.
Century 21 Island

 
2021 yılının tüm insanlık adına sağlıklı, mutlu bir yıl olmasınız dileriz.
Esta Goup of Companies

2021 yılında devletimizden ve politikacılarımızdan beklentimiz, ülkemize yıllık yüzlerce milyon Pound döviz getirisi sağlayan ve 200’den fazla yan sektörü besleyen inşaat sektörünün önünü açacak daha cesur kararlar almasıdır.
Cyprus Constrructions

Yukarı