Proje İnceleme | Ilgaz'da Vineyard View Projesi

Proje İnceleme | Ilgaz'da Vineyard View Projesi

Bu proje, Yılın İnnovasyonu ve En İyi Butik Otel ödüllü Etel Winery ve Gillham Vineyard Hotel’in komşusudur ve adeta onun ev halidir. Jüri üyeleri tarafından innovatif olarak değerlendirilme sebebi, otelin sahip olduğu imkanlarla şarap üretimi ve şarap kültürü tanıtımı da yapabilmesiydi. Otel, misafirlerine kalacakları süre boyunca bu cennette eşsiz deneyimler yaşama fırsatı sunuyordu. Eurocoast Group’un geliştirdiği Vineyard View projesiyle de artık bütün bir hayatınızı cennette geçirebileceksiniz.

İki yatak odalı dairelerden oluşan Vineyard View, yer aldığı Ilgaz köyüyle ve doğal ortamla uyumlu, doğadan aldığı ilhamla adeta bir sığınağa dönüştüğü yerdir. Her daire güzel bir şekilde tasarlanmıştır, bahçe katı dairesi veya özel ve geniş bir terasa sahip teras katı arasında seçim yapabileceksiniz ve her daire muhteşem güzellikte manzaraya sahip olacak.

Eurocoast Group’tan Satış Temsilcisi Alex Feygin: “Tüm ağaçları koruduğumuz arazide, evleri sadece modern dünyadan bir sığınak olmasına izin verebilen geniş alanlara planladık. Ayrıca kafe-bar, yüzme havuzları, spor salonu, güvenli bir çocuk oyun alanı ve günlük ihtiyaçlarınız için bir market barındıran güzel ve geniş bir kompleks de sağladık. Tüm bunlardan, otel konforunda yararlanmanız da mümkün olacak, istekleriniz kapınıza kadar gelebilecek ve siz olmadığınızda dairenizle ilgilenilecek. Hatta isterseniz otel yönetimi sizin için evinizi kiraya verilebilecek.

Yukarı