Natura SPA & Wellness Center Açıldı!,

Emlak Haberleri ,Yaşam ,Yeme-İçme & Mekanlar ,Röportajlar ,Proje İnceleme
Natura SPA & Wellness Center Açıldı!,

Kuzey Kıbrıs'a kazandırdığı imza projeler ile gayrimenkul sektörüne öncülük eden Kıbrıs Developments, Alsancak'ta Natura SPA & Wellness'ı hizmete açtı. Hem doğası hem de mimarisiyle beğenileri toplayan Natura Spa & Wellness'ın işletmeciliğini, Türkiye'de doğup uluslararası bir marka haline gelmiş Sanitas SPA & Wellness yapacak.

Sanitas SPA, Türkiye'de 20 yılı aşkın bir süredir, Kempinski otel zinciri ve Robinson otellerinde "Dokunuşun Farklılığı" prensibiyle kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor.Natura sitesi içerisinde yer alan ve doğasıyla benzersiz bir deneyim sunmaya hazırlanan Natura SPA, adadaki SPA hizmetlerini yepyeni bir seviyeye taşıyacağa benziyor. Merkezde, Sanitas dokunuşlarına rastlamak çok kolay. Natura SPA, özel olarak tasarlanmış Türk hamamı, sauna, buhar odası, masaj ve terapiler ile beklentilerin ötesine geçmeyi hedefliyor.

Açılışta konuşma yapan Kıbrıs Developments Proje Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Harper Özbirim: "Sonunda Natura SPA'yı hizmete açabildiğimiz için çok heyacanlı ve mutluyuz. Sanitas SPA ile yaptığımız işbirliğinden çok mutluyuz. Projemizde buhar odası, masaj, Türk hamamı, sauna, fitness, fizyoterapi ve kapalı yüzme havuzu yer alıyor."

Harper Özbirim'den sonra konuşma gerçekleştiren Sanitas Spa & Wellness Kurucu Ortağı Şebnem Akman Balta: "Burada keyifli vakit geçirip rahatlamanız için gerekli her şey mevcut. Burada birçok yerde Sanitas SPA'nın dokunuşlarını görebileceksiniz. Natura SPA ile birlikte çalıştığımız için gururlu ve mutluyuz" dedi.

Yukarı