Harikalar Diyarı Long Beach

Harikalar Diyarı Long Beach

yazan Bülent Potak, Homeland Properties


Kıbrıs’ta yaşamın kalbi İskele Long Beach’te atacak; altın kum tanecikleri, doğal bitki örtüsü ve muhteşem güzellikteki masmavi berrak denizi, burada yaşamaya ve yaşatmaya yetiyor. Hayatta olması gereken bütün güzellikler işte tam burada yaşanmaya başlıyor.

Kıbrıs adasının en güzel ve en uzun sahili burası olmasından dolayı Long Beach’te hayat bir başka yaşanacak. Çünkü burada doğal güzelliklerin yanında İskele Belediyesi’nin modern belediyecilik anlayışıyla geliştirdiği sahil şeridi, muhteşem yürüyüş-bisiklet yollarıyla, yeşil alanları, çocuk parkları, tüm yaş gruplarına hitap eden aktivite alanları, kafe ve büfeleriyle yaşamı muhteşem hale getiriyor.

Herkes burada çünkü Akdeniz ikliminin bol güneşi sahilleri dolduran çok kültürlü insanları dokuz ay boyunca ısıtacak. Yeni aşkların kalpleri buraya sevgi katacak, yeni arkadaşlıklarla yaşam burada bir başka olacak. Çocuklar burada ebeveynleriyle birlikte doyasıya yaşamın tadını çıkaracaklar. Çünkü burası Akdeniz tarzı gerçek yaşamın olduğu, insanların mutluluk yaydığı, her yaş gurubun burada yaşamaktan keyif aldığı, yatırımcıların gözbebeği en popüler satın alma bölgesidir.

Yatırımcıların dikkatini çeken bu eşsiz bölge Gazimağusa Körfezinin tam ortasında bulunmaktadır. İskele Long Beach bölgesi Ercan Havaalanı’na 45 dakika, Gazimağusa’ya 25 dakika, Boğaz’a 10 dakika, turizm bölgesi Bafra’ya 25 dakika ve Dipkarpaz’a 1 saat mesafede adanın gözbebeği olan kıyı şerididir. İskele Long Beach, çekirdek merkezden kuzeybatıya doğru yani kıyı şeridi boyunca, İskele’ye doğru ve daire şeklinde büyümesini sürdürmektedir. Burada yatırımcılar çoğunlukla blok veya site içi apartman dairelerini, sosyal ve ticari merkezlerin olduğu kompleks projeleri tercih etmektedirler. Bölgenin yüksek talep görmesinden dolayı insanlar konutlarını yüksek kira getirisiyle günübirlik veya uzun süreli kiralamaktadırlar.

Yaşamın bu eşsiz güzellikteki altın kumsal ve masmavi berrak denize demir attığı Long Beach’te siz de bu güzelliklere komşu olun.

..

İskele’nin Kıymetini Anlayanlara Forbes da Eklendi yazısına dönmek için tıklayınız.

Yukarı