Long Beach Panorama, Şimdi Satışta!

Long Beach Panorama, Şimdi Satışta!
Long Beach Panorama, Şimdi Satışta!
Long Beach Panorama, Şimdi Satışta!
Long Beach Panorama, Şimdi Satışta!
Long Beach Panorama, Şimdi Satışta!
Long Beach Panorama, Şimdi Satışta!
Long Beach Panorama, Şimdi Satışta!
Long Beach Panorama, Şimdi Satışta!
Long Beach Panorama, Şimdi Satışta!
Long Beach Panorama, Şimdi Satışta!
Long Beach Panorama, Şimdi Satışta!
Long Beach Panorama, Şimdi Satışta!Kuzey Kıbrıs’ın lider firmalarından Döveç Group, pandemi dönemine rağmen yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. İskele’nin sembol yaşam noktalarından biri olacak Long Beach Panorama projesi tanıtıldı. Proje, eşsiz deniz manzarası, dikkat çeken mimarisi ile bölgede fark yaratacak. Long Beach sahilinin tam karşısında tamamı kesintisiz deniz ve sahil manzaralı 111 daireden oluşan Long Beach Panorama bölgeye farklı bir görünüm katacak.
 
İki bloktan oluşan ve 13 katlı olarak tasarlanan binanın zemin katında bir ortak havuz, bir restoran, kafe, bar, lobi, spor salonu, oyun odası ve çok amaçlı salon ile çatı katında 360 derece, adı gibi panoramik manzaralı teras barı/restoran, sonsuzluk havuzu yer alacak. Long Beach Panorama, lüks ve yüksek nitelikli tatil evlerine gerçek bir rezidans konsepti getiriyor.
 
Projenin lokasyonu, imar kuralları gereği 2 kat olarak belirlenen sahile parallel şeridin hemen sınırında ve denizden 180 metre uzaklıkta, iki dakika yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Zemin katında yer alan ortak kullanım kapalı alanlarından sonra birinci kattan itibaren daireler yer alıyor; tüm daireler denize doğru yönlendirilmiş ve manzara alacak şekilde tasarlanmış. Yakın çevresinde yer alan market, balık restoranı ve park alanı sayesinde Long Beach’in tam kalbinde bir yaşam kurgusu, yüksek nitelikli bir yaşam sağlanacak.
 
İkonik tasarımı ve ana arter ile tüm açılardan algılanabilen dinamik bina formu, Long Beach Panorama’yı bölgenin simgesi olmaya aday hale getiriyor.
 
A Blokta bulunan tüm daireler direkt olarak deniz yönüne doğru konuşlandırılarak manzaradan maksimum düzeyde yararlanırken, Güney uçta teraslanarak yükselen daireler Gazimağusa’ya kadar olan koyun muhteşem manzarasına bakıyor. Çatı terasında yer alan tüm donatılara, asansör ve merdivenlerle ulaşmak mümkündür.
 
B blokta da tüm daireler yine Gazimağusa Körfezine doğru kesintisiz ve hiçbir zaman kapanmayacak bir manzaraya yönlenirken, denize doğru teraslanan dairelerin geniş açık balkonları doğrudan denizden doğan güneşe ve eşsiz güzelliği ile Karpaz Burnu’na kadar adanın en güzel koyunun manzarasına sahiptir. Buradaki her bir daire penthouse niteliğinde olup geniş teraslarda yeşil alanlar ve jakuzi opsiyonları kullanıcılarına sunuluyor. Çift merdiven ve asansörü bulunan bu bloktaki tüm daireler de yine çatı terasındaki havuz ve restoran’a doğrudan ulaşabilir.
 
A ve B blok arasına asılmış çelik köprü/teraslar üçüncü, altıncı ve dokuzuncu katlarda yer alan dubleks 4+1 dairelerin hizmetine sunulurken, hem Doğu’dan hem de Batı’dan, gün doğumu ve gün batımı manzaralarının mutlak hakimiyetine sahiptir. Aynı zamanda batıdan esen serin rüzgarlar da bu özel daireleri daha da donanımlı hale getiriyor.
 
Çatı terasında açılır kapanır pergola ve kademeli düzenlenmiş teras alanı sayesinde hem havuzun yaz kış kullanımı, hem de havuzun Doğu ve Güney yönlerinde taşması sayesinde 13. katta deniz ile birleşen bir yüzme keyfi kullanıcıların hizmetine sunulacak. Yaz akşamları açık hava sineması ve yıldızları izlemek için gökyüzü teleskobu eşsiz deneyimler ve Long Beach’in kalbinde sizi konum olarak en güzel yerden aksiyonun bütününü izlemeye ve onun tam ortasında yer almaya davet edecek.
 
Long Beach Panorama, konumu ve hedeflediği modern lüks rezidans niteliğine uygun tasarım iç mekanları ve üst sınıf yapı malzemelerini de bünyesinde barındırır. Büyük ebatlı porselen seramikler, ankastre duş sistemleri, walk in duşlar, granit mutfak tezgahları ve lüks ahşap kapak alternatifleri bunlardan bazılarıdır. Islak hacimlerde elektrikli yerden ısıtma ve asma tavanlar içerisine gizlenmiş kanallı soğutma sistemleri lineer menfezler ile modern tasarım konseptini destekler niteliktedir.
 
Zemin katta yer alan ve 220 m2 alana sahip yüzme havuzu ve çocuk havuzu etrafında geniş teraslar, bir kafe/restoran/bar ve buradan ulaşılabilen bir roof bar havuz etrafına hizmet verir. B Blok altında konuşlandırılmış ortak oyun alanları, gym, spa, fitness/yoga salonu ile cep sineması, havuz etrafındaki teraslara doğrudan açılarak günlük kullanıma sunulur. Açık teraslar etrafında yer alan mini golf, çocuk oyun alanı, masa tenisi ve bilardo alanı ile bahçe satrancı aktif bir yaz sezonunu doya doya yaşayabileceğiniz mekanlar sunar.
 
24 saat güvenlikli giriş, lobby, resepsiyon ve concierge hizmetleri, güvenlik kameraları, her blokta ayrı yangın merdivenleri, tüm binada engelli kullanımına uygun asansör ve dolaşım düzenlemesi, standart olarak projeye entegre edilmiş özelliklerdendir.

Yukarı