Samimi Bir Ofis Ortamıyla Her Şey Mümkün

Samimi Bir Ofis Ortamıyla Her Şey MümkünLefkoşa’da yeni açılan bir emlak ofisi olan Triotime’ı ziyaret edip, üç kurucusuyla tanıştık, Tuğçe, Tunç ve Hasan’la... Çok samimi ve şık bir ofis hazırlamışlar. Uzun zamandır piyasanın içinde bulunan ekip üyelerinin herbirinin kendine has stili ve becerileri var ve şimdi üçünün ortak bir ofisi var. Misafirlerini ağırlayabilecekleri konforlu birkaç toplantı odası olmasına rağmen görüşmelerinin çoğunu bahçe manzaralı mutfaklarında, Triotime Coffe’de yapıyorlarmış.

Tuğçe Hanım’dan biraz kendilerini anlatmasını istedik: “Triotime Real Estate Ltd. Şubat 2020 tarihinde Tuğçe Tanay, Tunç Aybars ve Hasan Demirsu birlikteliğiyle kurulmuş olan bir emlak ofisidir. Daha önce kurumsal bir gayrimenkul danışmanlık şirketinde 4,5 yıl birlikte çalıştık. Sonrasında bu iş birliğini resmiyete döküp, kendi markamızı yaratma kararı aldık ve iyi ki de öyle yaptık. Ofisimizin kurulum aşamasında tüm detayları en ince ayrıntısına kadar önemsedik ve özen gösterdik. Amacımız elegance ve aynı zamanda sıcak, samimi bir ofis ortamı yaratmaktı. Müşterilerimizin kendilerini rahat ve evinde hissetmeleri bizim için çok önemliydi. Klasik ofis ortamından uzaklaşarak, herbir parçayı özen ve itina ile seçtik. Seçkin aksesuarlar, görseller ve çiçekler ile özel bir ortam yaratmaya çalıştık. Ortaya çıkan çalışma ortamından da oldukça memnunuz. Lefkoşa Metehan’da müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sizleri de sektörle ilgili son gelişmelerden ve fırsatlardan haberdar etmek üzere kahve içmeye her zaman bekleriz.”

Uzmanlık alanı Satış ve Pazarlama olan Tuğçe Tanay: 1986 yılında İstanbul’da doğdu, Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun oldu, 16 yıllık turizm tecrübesini, 5 yıllık gayrimenkul tecrübesiyle birleştirerek, müşterilerine profesyonel ve çözüm odaklı hizmet sunmayı amaç edinmiş.

Gayrimenkul Yönetimi ve Geliştirme Uzmanı olan Tunç Aybars: Ankara Gazi Üniversitesi İİBF Ekonometri Bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra satış pazarlama ve hizmet sektöründe uzun süre çalışmış. 2016 yılından beri gayrimenkul sektöründe müşterilerime güven, samimiyet ve bilgiye dayalı hizmet vermeye devam ediyor.

Gayrimenkul Sözleşme ve Hukuksal Süreçler Uzmanı Hasan Demirsu: 1984 yılında Lefkoşa’da doğmuş, YDÜ Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra avukatlık mesleğini yapmaya başlamış. Avukatlık ile birlikte satış ve pazarlama sektöründe de tecrübe edinmiş. “Müşterilerimle ‘güven’ üzerine kurulmuş iyi ilişkilerimi gayrimenkul alanında kaliteli hizmet vererek sürdürmeyi ilke edindim.” diyor.

Yukarı