"Erbatu Grup’un Yeni Projesi Riva Park Heyecan Yaratmaya Devam Ediyor!"

Emlak Haberleri ,Röportajlar ,Proje İncelemeErbatu Group, Gazimağusa’nın hızlı gelişen bölgelerinden Yeniboğaziçi’ne konumlandırdığı Aysergi Towers, Rich Heaven, Pulya Villas, Erbatu Hills ve Ada Park projeleriyle burada en aktif şirketlerden biri olmayı sürdürüyor. Bu projelerle bölgenin gelişimine katkı sağlayan Erbatu Group, yeni projesi Riva Park ile heyecan yaratmaya devam ediyor.

“Butik otel konforunda, komplike bir proje”


Proje hakkında son bilgileri almak için şirketin Genel Koordinatörü Mehmet Madi Yerli ile görüştük. Mehmet Madi Yerli bölgedeki düzenli değer artışını vurgularken, projede yer alan ticari alanlarla birlikte hem yatırımcılara hem de Yeniboğaziçi sakinlerine hizmet vereceklerini ve değer katacaklarını da ekledi.

Denize 500-550 metre uzaklıkta konumlanan proje hem Gazimağusa’ya hem de Salamis Antik Kenti’ne yakınlığıyla da ilgi çekiyor. Projede, 1+1, 2+1, 3+1 dairelere, 3 yatak odalı ikiz ve müstakil villalara ek olarak 15 adet iş alanı ve cadde cepheli dükkan bulunuyor. Bunların yanı sıra Riva Park’ta, kameralı güvenlik sistemi, merkezi jeneratör, çocuk oyun parkı, yüzme havuzu ve yeşil alanlar gibi birçok özellik de yer alıyor.

Her projede daha modern ve daha kaliteli dokunuşlara yer verdiklerini belirten Mehmet Madi Yerli, Riva Park’ı butik otel konforunda, komplike bir proje olarak değerlendiriyor.


Projeyle ilgili daha fazla bilgi almak için röportajın tamamını Propertync YouTube kanalımızda bulabilirsiniz.

Daha fazla detaya ise propertync.com adresimizden ulaşabilirsiniz.
 

Yukarı