Döveç Group Yeni Projesinin İsmini Takipçilerine Seçtirdi

Emlak Haberleri ,Yaşam
Döveç Group Yeni Projesinin İsmini Takipçilerine Seçtirdi

Döveç Construction geçtiğimiz hafta başlattığı bir oylamayla Long Beach’e yapılacak yeni projesi için isim belirledi. Sosyal medya üzerinden takipçilerine önerdiği isimler arasında Natulux, La Isla Villas ve Nama Long Beach yer alıyordu.


“Yeni evinizin ismini siz belirleyin!” sloganıyla yapılan isim seçme yarışmasında yüzlerce kişi oy kullandı. Döveç Group yetkilileri oylamaya katılan herkese teşekkür ederek, incelenen sonuçlara göre La Isla Villas isminin diğerlerinden daha fazla oy aldığını ve bu ismi kullanacaklarını açıkladılar. La Isla Villas isminin Long Beach’te inşa edilecek bir projeye çok yakışacağını düşünen takipçiler, İskele'de hayata geçecek projeye isim verilmesine yardım etmiş oldular. Çok sayıda oy alan Natulux isminin de ilerleyen zamanlarda Döveç Group’un diğer yeni projeleri için kullanacağı belirtildi.

La Isla Villas projesinin önümüzdeki aylarda yatırımcılara tanıtılacağı bilgisi paylaşılırken proje hakkında henüz detaylı bilgi verilmedi. Döveç Group’un Gazimağusa ve İskele bölgelerinde yer alan projelerine göz atmak için propertync.com güvenilir bir kaynak görevi görüyor. Şirketin satışta olan bütün projeleri hakkında güncel bilgiler ve fiyatlara ulaşılabilirken; Propertync TV üzerinden Kuzey Kıbrıs’taki birçok yatırım fırsatıyla beraber Döveç Group’un projeleri hakkında videolara da ulaşmak mümkün! Yeni projeler duyurulduğunda detaylı bilgilere ulaşmak için Propertync Media’yı sosyal medya kanallarından takip edebilirsiniz! (Facebook / Instagram)

Döveç Group’un yatırımcılara ev sahibi olabilecekleri yeni projelerin ismini seçme şansı tanıması sosyal medyada da iyi tepkiler almalarını sağladı. Başarılı bir tanıtım çalışması olan bu oylama, hem şirketin takipçilerinin taleplerine kulak verdiğini gösterdi hem de farklı tanıtım yöntemleriyle yenilikçi bir vizyona sahip olduklarına vurgu yaptı. Aynı zamanda oy kullanan kişiler arasında yapılan çekilişle şanslı takipçilere hediyeler verildi. Çekiliş canlı yayında gerçekleştirildi.

Döveç Group 2019’da gerçekleştirilen Propertync Awards’ta en çok ödül kazanan firmalardan biri olmuştu.

Yukarı