Döveç Group 23 Nisan’ı Çocuklarla Kutladı

Yaşam
Döveç Group 23 Nisan’ı Çocuklarla Kutladı

Döveç Group 23 Nisan’ı Çocuklarla Kutladı


Kuzey Kıbrıs’ın önde gelen firmalarından olan ve sosyal sorumluluk etkinlikleri ile adından sıkça söz ettiren Döveç Group bu kez de 23 Nisan dolayısıyla Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.

Döveç Ekibinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak için Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi’ne yaptıkları ziyaretle yüzler güldü. Döveç Group çalışanları, çocukların sanat eserlerini hayatla buluşturduğu atölyeleri gezdi. Birbirinden yetenekli çocukların yaptığı kil, ahşap, takı ve mum gibi eserlerle yakından ilgilenilirken “Böylesine yetenek ve sevgi dolu çocuklarımızın tüm halkımız tarafından desteklenmesi gerektiğini düşünüyoruz” dendi.

Döveç Group Direktörü Burçin Döveç şirket olarak düzenli sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirip birçok konuda farkındalık yaratmaktan büyük gurur duyduğunu dile getirdi. Bunun yanı sıra özel eğitime ihtiyacı olan, herbiri farklı yeteneklere sahip, yüzlerinden gülümseme eksik olmayan çocuklarımıza toplum olarak sürekli destek olunması gerektiğini vurguladı.

Burçin Döveç ‘’Unutmayalım ki toplumumuzun gülen yüzü ve geleceği çocuklarımızdır, bugün onlara verdiğimiz her destek, yüzlerine kondurduğumuz her bir gülümseme hepimizin geleceğidir’’ şeklinde mesaj verdi.

Yukarı