Dörter Construction’dan Motivasyon Kahvesi

Dörter Construction’dan Motivasyon Kahvesi

Gazimağusa ve İskele bölgelerinde çeşitli projelere imza atan Dörter Construction’dan sektöre motivasyon etkinliği daveti geldi. İskele Long Beach’te geçen sezon açtıkları kafeleri Cortado’ya, beraber çalıştıkları acenteleri çağırdılar.

Etkinliğe, Goldmark Estates’in ödüllü satış ekibi başta olmak üzere Gazimağusa ve İskele’de faaliyet gösteren çok sayıda acente çalışanı katıldı.

Dörter Construction yöneticileri Nihat Dörter, Begüm Mozaikçi Dörter ve Metin Dörter, acentelerle yakından ilgilenerek birçok konuda konuşma fırsatı buldular. Şirketin satış ve pazarlama müdürü Donya Eker ise etinliğin gizli kahramanıydı. Cortado’nun güzel kahvesi ve lezzetli kurabiyeleri ise sohbetlere eşlik etti.

Metin Dörter: “Bu tarz etkinlikleri gelenekselleştirmeyi planlıyoruz. Hepimiz aynı sektör için çalışan farklı fikirleri olan insanlarız, böyle birlikteliklerle fikir alışverişi yaparak Kuzey Kıbrıs Emlak Sektörü için neler yapabiliriz onu konuşmak istiyoruz. Beklediğimizden fazla ilgi gördü bu davet, hatta sosyal mesafeyi korumak için sokağa çıkmak gerekti, kahvelerimizi ayakta içtik ama güzel bir katılım oldu sonuçta, gelen herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Yukarı