Doğanköy Levantine: Şehre Değer Katan Proje

Doğanköy Levantine: Şehre Değer Katan Proje

Girne’nin en popüler yerleşim yerlerinden
Doğanköy’de yer alan Özyalçın Construction imzalı
Doğanköy Levantine projesi tamamlandı.


Doğanköy Levantine, şehir merkezine yürüme mesafesinde, renkli ve huzurlu bir yaşam alanı sunan 3 ve 4 yatak odalı seçeneklerle toplam 25 adet özel bahçeli ve geniş teraslı villalardan oluşmaktadır

Projede, üç tip villa mevcuttur. 3/4 yatak odalı A ve B tip villalar toplam 230 m2; 4 yatak odalı C tip villalar toplam 316 m2’dir. Doğanköy Levantine’de Akdeniz’in eşsiz atmosferini yaşatan incelikli peyzajı ve ortak kullanımda olan geniş havuzu, güvenlik bariyerli kontrollü site girişi, doğal taş bahçe duvarları bulunuyor.

2019 Propertync Awards’tan En İyi Müteahhit – Silver Ödüllü Özyalçın Construction, gözde projesini şu sözlerle anlatıyor: “Doğanköy Levantine’in ilhamı, kuşların barış ve huzur arayışından gelmektedir. Proje tasarlanırken merkezi bir bölgede, sakin, samimi ve güvenli bir yaşam alanı yaratma fikri ortaya konmuştur. Doğanköy Levantine, konumu itibariyle hem merkezde sakin bir hayat yaşamak isteyenler hem de yatırımcılar için idealdir.”

Projede de şu an satışta olan büyük teraslı, 3 yatak odalı ve 3 banyolu 230 m2 villaların fiyatı £215.000’tan başlıyor. Sınırlı sayıda kalan villalar için şirketle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, Özyalçın Construction Satış ve Pazarlama departmanından aldığımız en güncel bilgilerle oluşturduğumuz proje sayfasına ve şirketin bütün projelerine bu bağlantıyla ulaşabilirsiniz.

Yukarı