Destebaşı İnşaat: "Velaris ayrıcalıklı bir mekan."

Emlak Haberleri ,Proje İnceleme
Destebaşı İnşaat:


Destebaşı Construction Hizmetleriyle Fark Yaratıyor!

Destebaşı Construction, temelleri 1962 yılına dayanan ve Hasan Uzun önderliğinde, yolculuğuna ‘Güney Construction’ adıyla başlamış bir şirkettir.

Çıktığımız yolculuğumuzda zaman içerisinde genişlemeye başlayan firma, Sertaç Uzun Asfalt – Altyapı hizmetlerini de bünyesine katarak şirketi büyütmüş ve tam teşekküllü bir müteahhit firma olmuştur. Hem özel sektörde hem de devlet kanadında geliştirdiği projelerle sektörde güven kelimesiyle özdeşleşmeyi başarabilmiştir.

Destebaşı Construction olarak her geçen gün hizmet yelpazemizi genişletmeye devam ediyoruz. Asfalt, inşaat yapımı, konut projeleri, müteahhitlik, arsa parselasyonları, çevre düzenlemesi, kiralık konutlar, altyapı ve üstyapı çalışmaları gibi hizmetler sunmaktayız.

Son projemiz Velaris, butik bir projedir. Burada lüks, konfor ve aile hayatını odağımıza koyarak çeşitli donatılara yer verdik. Ayrıcalıklı bir yaşam alanı dizayn ettik. Velaris’te spor salonu, fitness, geniş yeşil alanlar, market ve restaurant gibi birçok sosyal yaşam alanı yer almaktadır. Buna ek olarak kaliteli malzemeler ve sıradışı mimari çizgilerle ortaya koyduğumuz dairelerde ve villalarda yüksek konfor ve lüksü hissedeceksiniz.

Projeye dair daha detaylı bilgi almak için destebasiconstruction.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Yukarı