Çatalköy | Girne’nin Ayrıcalıklarla Dolu Köşesi

Emlak Haberleri ,Proje İnceleme ,Bölgesel İnceleme
Çatalköy | Girne’nin Ayrıcalıklarla Dolu Köşesi
Çatalköy | Girne’nin Ayrıcalıklarla Dolu Köşesi
Çatalköy | Girne’nin Ayrıcalıklarla Dolu Köşesi
Çatalköy | Girne’nin Ayrıcalıklarla Dolu Köşesi
Çatalköy | Girne’nin Ayrıcalıklarla Dolu Köşesi
Çatalköy | Girne’nin Ayrıcalıklarla Dolu Köşesi
Çatalköy | Girne’nin Ayrıcalıklarla Dolu Köşesi
Çatalköy | Girne’nin Ayrıcalıklarla Dolu Köşesi
Çatalköy | Girne’nin Ayrıcalıklarla Dolu Köşesi
Çatalköy | Girne’nin Ayrıcalıklarla Dolu Köşesi
Çatalköy | Girne’nin Ayrıcalıklarla Dolu Köşesi
Çatalköy | Girne’nin Ayrıcalıklarla Dolu Köşesi
Çatalköy | Girne’nin Ayrıcalıklarla Dolu Köşesi
Çatalköy | Girne’nin Ayrıcalıklarla Dolu KöşesiÇatalköy, Girne şehir merkezinin doğusunda bulunan, yüksek yapılaşmaya kapalı, marketler, plajlar ve restoranlarla dolu, özellikle ailelerin tercih ettiği bir bölgedir. Sınırları Şah Market’le başlayıp Elexus Hotel’e kadar uzanan Çatalköy’de son zamanlarda çoğu villa sitesi olmak üzere birçok yeni konut projesi hayata geçirildi.

Acapulco ve Elexus gibi büyük resort otellerin haricinde The Olive Tree ve Malpas gibi birçok büyük otelin yer alan bölgede, iki büyük otel inşaatı da devam etmektedir. Marketler, restoranlar ve eczanelerle tüm ihtiyaçlara cevap verebilen Çatalköy, Girne şehir merkezine de 10 dk. mesafede bulunmaktadır. Bölgede yer alan kumsal alanlarda hizmet veren tesisler; Diana, Shayna, Cornaro ve Lara Beach Club, hem gündüz hem gece hizmet veren restoranlara sahiptir.
 

Deluxia Villas – Emtan Construction

İnşaatı geçtiğimiz aylarda tamamlanan ve ev sahiplerinin yerleşmeye başladığı; bölgeye değer katan üst segment bir villa projesi olan Deluxia Villaları, Emtan Construction tarafından inşa edildi. Denize 300 metre mesafede, 3 yatak odalı, havuzlu villalardan oluşan sitede satışta olan son 3 villa kaldı.
Her villada multi-inverter klima sistemi, merkezi ısıtma, merkezi tv-uydu ve internet alt yapısı bulunmaktadır. İtalyan Lapitec mutfak tezgahı ve birinci sınıf mutfak üniteleriyle son derece şık ve kullanışlı bir ortam yaratılıyor. Ada tezgah bulunan geniş mutfak, ailenizle keyifli kahvaltılar yaparken bahçenizin muhteşem manzarasının size eşlik etmesi için geniş kapı-pencere alanlarıyla çevrelenmiş. Alüminyum çerçeveli çift camlı pencereler ve çelik kapı ile estetiğin yanında izolasyon destekli bir dokunuş sağlanıyor. Her villada şömine ve garaj bulunuyor.

Detaylarla ilgili Emtan Construction’la iletişime geçebilirsiniz. +90 392 815 47 43 | emtan@emtancons.com
 

Hançer Villas

Türk Tapulu, 4 yatak odalı villalardan oluşan 6 konutluk bir site olan Hançer Villaları, Girne’de faaliyet gösteren Hançer İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Modern görünüşü ve kaliteli işçiliğiyle dikkat çeken villalardan 3 tanesi hala aktif olarak satışta bulunuyor. Havuz opsiyonuyla sunulan şömineli ve teraslı villalar denize 600 metre mesafede yer alıyor.
 


Project of Coldwell Banker Maximum

Çatalköy’de The Olive Tree Hotel’e komşu, 44 konuttan oluşan, muhteşem manzaralı, bu ikiz villa projesi Coldwell Banker Maximum danışmanlarından Serkan Bolçocuk’un portföyünde bulunuyor. 13 dönüm (18.104 m2) büyüklüğündeki, deniz ve dağ manzaralı arazi içerisinde konumlandırılmış 44 adet ikiz villa, bölgenin en gözde projesi olabilecek potansiyele sahiptir. Ortalama 6 ay gibi kısa bir sürede yaşamın başlatılabileceği natamam proje, vizyon sahibi profesyonel bir dokunuş bekliyor.
Villalar 115 m2 kapalı alana ve 60 m2 terasa sahip; projede, dağ ve deniz manzaralı geniş bahçe, 8x16 olimpik yüzme havuzu ve ortak kullanım alanları bulunuyor.

Detaylarla ilgili Serkan Bolçocuk’la iletişime geçebilirsiniz. +90 533 853 88 53 | serkan@maximumevler.com
 

Karaca Villas

Kuzey Kıbrıs’ta yap-sat projeleri haricinde üstleniciliğini yaptığı büyük projelerle de adından söz ettiren Aladağ İnşaat’ın Çatalköy’deki Karaca Villaları, Shoptimum’un arkasında Supreme Supermarket’in karşısında yer alıyor. Denize 950 metre mesafede konumlanan proje ilk etapta 10 adet villa olarak planlanmış ve geçtiğimiz dönem gördüğü ilgi sebebiyle de yanındaki araziye 7 villalık ikinci etabı projelendirildi.
İkinci etabında 185 ve 210 m2 olmak üzere 3 ve 4 yatak odalı seçeneklerle satışa çıkan Karaca Villaları’nda havuz ve açık/kapalı mutfak opsiyonel olarak planlanırken, seramik ve ahşap işlerinde ev sahiplerine seçenekler sunuluyor.
 

Han Villas

Aladağ İnşaat’ın Çatalköy’deki bir diğer projesi olan Han Villas, geçtiğimiz ay satışa çıkarıldı ve deniz kıyısına olan yakınlığıyla diğer projelerden ayrılıyor. 4 yatak odalı opsiyonel havuz seçeneğiyle sunulan 6 adet villadan oluşan proje denize 400 m uzaklıkta yer alıyor. Büyük bir otel inşaatına da komşu olan bu butik projenin yatırım amaçlı düşünüldüğünde de büyük bir potansiyeli olduğu anlaşılıyor.
210 m2 kapalı alana ek 100 m2 terasıyla geniş bir yaşam alanı sunan Han Villas projesi Eşdeğer Koçanlı arazide bulunuyor.
 

La Plage

3+2, 4+1 ve 5+1 seçenekleriyle sunulan villalar için müteahhit firma Capiton Construction 20 yıla kadar vade imkanı sunuyor. Deniz kenarına 200 m mesafede bulunan ve büyük bir otel inşaatına komşu olan La Plage projesinde 12 adet villa yer alıyor.
 

Project of Century 21 Island

Tamamı havuzlu 30 villadan oluşacak projede, 4 farklı model planlanıyor: 7 adet 3+1 (200 m2), 6 adet 4+1 (240 m2), 11 adet Vadi Evi (240 m2) ve 6 adet Bodrumlu Villa (260 m2). Güvenlikli giriş, yeşil alanlar, botanik bahçe olacak sitedeki evlerin %80’i muazzam bir dağ ve deniz manzarası alırken iç kısımdakiler bahçe manzaralı olacaktır. Evlerin bahçe büyüklükleri minimum 500 m2 büyüklüğünde olup 800 m2’ye kadar çıkacaktır. Çatalköy aslında sakinleri itibariyle her zaman Girne’nin en elit bölgelerinden olmuştur. Şehir dışında gibi ama şehre çok yakın bir konumdadır. Proje yer aldığı konumu gereği yakınına başka bir inşaata müsaade etmeyeceğinden kesintisiz bir manzaraya sahip kalacaktır.

Detaylarla ilgili Mutlu Günen’le iletişime geçebilirsiniz. +90 533 863 87 34 | mutlu.gunen@c21island.com


Kuzey Kıbrıs'a taşınmak mı istiyorsunuz?! Propertync portalı, satılık çok çeşitli daire ve villalar sunmaktadır. En yeni emlak projelerinden bazılarını ve özel teklifleri kaçırmak istemezsiniz.

Yukarı