Satışlar Tamamlandı Ama Fırsatlar Bitmedi

Satışlar Tamamlandı Ama Fırsatlar Bitmedi
Satışlar Tamamlandı Ama Fırsatlar Bitmedi
Satışlar Tamamlandı Ama Fırsatlar Bitmedi
Satışlar Tamamlandı Ama Fırsatlar Bitmedi
Satışlar Tamamlandı Ama Fırsatlar Bitmedi
Satışlar Tamamlandı Ama Fırsatlar Bitmedi
Senenin ilk yarısını geride bırakırken piyasa değerlendirmesi için bazı firmalarla görüştük. Girne’nin Esentepe bölgesinde özellikle son iki yılda çok dikkat çeken projelerle faaliyetini sürdüren Cyprus Constructions’ın CEO’su Ali Güler’le sohbetimizde, şirketin yakın zamanda satışa açtığı Mykonos Homes dahil dört projesinin de satışını tamamladıklarını öğrendik. (Video'yu İzlemek İçin Tıkla)

Maldives Homes ile Esentepe’de alışılmış projelerin dışında farklı bir yaşam başlatan Cyprus Constructions, inşaatına yeni başlanan Mykonos Homes ve Pearl Island ile yakın zamanda tamamlanacak Idyll projeleriyle beraber üzerinde çalıştığı bütün projelerin satışlarını tamamlamış. Satışlardaki bu artışın sebebi olarak Kuzey Kıbrıs’a olan yatırımcı ilgisi ve şirketin yatırımcılara sunduğu yüksek kaliteli yaşam alanları ve  hizmetlere ek olarak kira geliri sistemi gösteriliyor.

Ali Güler, Maldives Homes’ta kullandıkları sistemi gören alıcıların, diğer projelere yatırım yapmalarının yolunu açtığını anlattı. “Maldives Homes projemiz bir seneden fazladır aktif olarak çalışıyor, ev sahipleri ve tatilciler burada yaşamanın, tüm imkanları kullanmanın tadını çıkarıyorlar. Pandemi döneminde kalabalık otellerden ziyade daha butik tatil yerlerinin tercih edilmesiyle beraber Maldives Homes kaliteli hizmet ve konsept tarzı ile çok gözde duruma geldi. Bu projeden ev sahibi olanlar çok güzel kira geliri elde ettiler. Ve hiçbir şeyle uğraşmaları gerekmedi; biz kurduğumuz sistemle ekip olarak evin tüm bakımını, temizliğini yapıyoruz, faturaları ödüyoruz, ev sahibine gelirini gönderiyoruz ve tatilcilerin de kompleksin bütün imkanlarından yararlanmasını sağlıyoruz. Herkes kazanıyor, herkes mutlu oluyor.

Yeni bir projeye başladığımızda da, Mykonos Homes örneğinde göreceğiniz gibi, kısa sürede birçok talep oluyor, çünkü insanlar biliyor ki yatırımları en iyi şekilde değerleniyor. Üstelik herbir projemiz bir öncekinden daha üst seviyede imkanlarla, farklı bir yaşam tarzıyla geliyor. Maldives Homes’ta, Maldive otellerinde olduğu gibi havuzu villaların bir parçası olarak kullandık; Mykonos Homes’ta, Mykonos’un meşhur Cavo Tagoo Hotel’inden ilham aldık. Yani insanlara burada 5 yıldızlı otellerdeki gibi ayrıcalıklarla ev sahibi olma imkanı sunuyoruz.”

Görüşmemizin sonunda sürpriz bir bilgi paylaşan Ali Güler “Çok yakında adada yine birçok ilki içinde barındıracak yeni bir konspet projenin daha lansmanını yapacağız, Bahamas Homes, çok güzel bir loksayonda, yine Esentepe bölgesinde denize sıfır, 60 dönüm arazi üzerinde 380 konutluk büyük bir proje olacak. Yani projelerimizin satışları tamamlandı diye Cyprus Constructions fırsatları bitmiş değil! Yine Maldives Homes’ta kullandığımız sistemi daha da geliştirerek adapte edeceğimiz Bahamas Homes projemiz, standartların çok üstünde, lüksün, doğanın ve kumsalın en güzel şekilde buluşacağı, Akdenizin incisi ülkemizi uluslararası emlak platforumlarında gururla temsil edecek ve Akdeniz’e kıyısı olan Güney Avrupa ülkelerini kıskandıracak bir proje olacak.” açıklamasında bulundu.

Bir sonraki evinizi arıyorsunuz! Propertync portalı, Kuzey Kıbrıs'ta satılık çok çeşitli daire ve villalar sunmaktadır. En son emlak projelerinden bazılarını ve özel teklifleri kaçırmak istemezsiniz.

Yukarı