Yeni Proje Bu Manzarayla Duyruldu!

Yeni Proje Bu Manzarayla Duyruldu!

Döveç Group’un beklenen yeni projesi Long Beach Panorama, yeni yıl itibariyle duyuruldu. Şirketin pazarlama bölümünden aldığımız bilgiye göre inşaat faaliyetlerine başlanan proje için şimdilik sadece ön talepler alınıyor. Proje satışa çıktığında herkesten önce siz haberdar olmak isterseniz şimdi başvurabilirsiniz!


Long Beach Panorama projesi, plaja 2 dakika yürüme mesafesinde, bütün sosyal imkanların yanı başında ve popüler bir bölgenin tam ortasında yükselecek. Paylaşılan birkaç görselden anlaşıldığı kadarıyla, 13 katlı iki bloktan oluşacak rezidansta tüm dairelere aynı güzellikte sunulacak panoramik ve kesintisiz sahil manzarası projeyi özel kılan taraf gibi duruyor. Geniş teraslı kenar daireler ise projenin cezbedici diğer avantajı olarak ortaya çıkıyor. Çatı katındaki restoran, gökyüzü barı ve sonsuzluk havuzu ise konut projelerinde sık karşılaşılmayan başka bir ayrıntı.

Adanın doğu sahilinde konumlanan Long Beach Bölgesi, İskele’ye bağlıdır. Adanın tatil merkezi olan İskele, 5 yıldızlı otelleri ve kumarhaneleriyle Bafra Turizm Bölgesine, muhteşem plajlara ve Kuzey Kıbrıs’ın en prestijli konut projelerine sahiptir. Bölgedeki hareketli emlak piyasası, son 10 senede büyük bir gelişim göstermiş, dünyanın çeşitli yerlerinden yatırımcı ve tatilci çekmiştir.

Döveç Group’un gözde projesi Courtyard Long Beach’in bu dönemde ev sahiplerine teslim edilmeye başlaması da Long Beach Panorama projesiyle ilgilenenler için güzel bir referans olacaktır. Courtyard Long Beach, Propertync Awards 2019’da En İyi Yeni Proje ödülünü kazanırken; Döveç Construction, senenin En İyi İnşaat Şirketi seçilmişti.

Yukarı