Yeni Ofis, Aynı Misyon: Sınırların Ötesinde Bir Gayrimenkul Kaynağı Olmak

Yeni Ofis, Aynı Misyon: Sınırların Ötesinde Bir Gayrimenkul Kaynağı Olmak

Girne’nin en sevilen emlak acentelerinden olan, yenilenen adıyla ve görünüşüyle Envision Estates & Management yeni ofisine taşındı. Yıllardır bu sektörde yer alan ve çok güzel işlere imza atan, büyük yatırımcıları adamızla tanıştıran iki kişilik dev bir kadro var karşımızda, Ercan Sezginer ve Tözün Erciyas.

"Ben Ercan Fikret Sezginer, Envision Estates & Management’in yöneticisiyim.

Herhangi bir iş alanında dürüst ve profesyonel bir hizmet sunmanın başarının anahtarı olduğuna inanıyorum. Yıllar içinde Kuzey Kıbrıs’ın büyük ölçüde geliştiğini ve hala gelişmekte olduğunu gördüm. Envision Estates & Management’ta, gayrimenkul sektöründe geleceğinizi hayal etmenize yardımcı olmaya kararlıyız; çok sayıda fırsatın optimizasyonunu gerektiren bir yöntem. İster yeni ister deneyimli bir alıcı, satıcı veya yatırımcı olun, herkese hitap eden profesyonel ve kapsamlı bir gayrimenkul ve mülk yönetimi hizmeti sunuyoruz. KKTEB (Kuzey Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği) lisansına sahibiz.

Gayrimenkul tutkumuz, yeni fikirler yaratmaya ve bireysel ihtiyaçları karşılayan kapsamlı konut çözümleri bulmaya dayanmaktadır. Envision Estates & Management’ta, müşteri hizmetlerimizi yeniden tanımlamamız için bizi teşvik eden uluslararası bir vizyonla çalışıyoruz ve böylece hizmet seviyemizi diğerlerinden ayırıyoruz."


Envision Estates & Management’in yeni ofisi Girne’nin kalbinde yer alıyor. Girne Kalesi’ne inen Ecevit Caddesi’nin üzerinde, yeni tamamlanan Kavanlar Park’ın 2 numaralı dükkanında açılan bu yeni emlak ofisinde, size tecrübeleri ve geniş portföyleriyle yardımcı olmayı bekliyorlar.

Sadece Girne’den değil, Lefkoşa ve Gazimağusa’dan bir çok portföye sahip acente, hem yeni proje hem de ikinci el konutlar üzerinden çalışıyor. Envision Estates & Management’in müşteriler arasında alıcılar ve satıcıların yanında kiracılar ve ev sahipleri de var; kira yönetimi konusunda da sistemli bir çalışma prensipleri var.

Envision Estates & Management, hem yerli hem de yabancı yatırımcılar için çok çeşitli emlak yatırımları sunmaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği’ne kayıtlı emlak acentesi, güvenilir bir mülk yatırımı için sizleri yeni ofisinde ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Yukarı