Emtan Construction

Emtan Construction
 • Kuruluş Tarihi
  1988
 • Company Url
  https://www.emtancons.com/
 • Adres
  Akasya Sokak, Emtan Quattro Apt, No:9
 • Contact Information
  emtan@emtancons.com
  3928154743

Hakkımızda

58'den beri inşaatçı...
Toplamda 400,000 metrekare inşaat alanı...
Emtan'ın temelleri 1958 yılında Limasol'da atıldı.
Tandoğan Tanlı'nın ekmeğini inşaattan kazanmaya başlaması ile oluşan aile geleneği, 30 yıldan bu yana, Emtan İnşaat Şti. Ltd. olarak Kuzey Kıbrıs'ta devam ediyor. Her işinde günün erişilebilir teknolojisini kullanan, müşterilerine en kaliteli yapıları sunmayı prensip edinen Emtan, bugün...

58'den beri inşaatçı...
Toplamda 400,000 metrekare inşaat alanı...
Emtan'ın temelleri 1958 yılında Limasol'da atıldı.
Tandoğan Tanlı'nın ekmeğini inşaattan kazanmaya başlaması ile oluşan aile geleneği, 30 yıldan bu yana, Emtan İnşaat Şti. Ltd. olarak Kuzey Kıbrıs'ta devam ediyor. Her işinde günün erişilebilir teknolojisini kullanan, müşterilerine en kaliteli yapıları sunmayı prensip edinen Emtan, bugün artık üçüncü nesil aile bireylerinin şirkete ve sektöre katılması ile birlikte dinamizm ve yenilikçi niteliklerini artırmış, geleceğini yeni temeller üzerinde yükseltmeye başlamıştır. Deneyim ve olgunluğu güvenin; dinamizm ve yenilikçilik ise geleceğin temellerini oluşturmaktadır.

Read More... Read Less...

Tecrübe ve Beceriler

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde önemli projelere imza atan ve bunları başarı ile eksiksiz...

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde önemli projelere imza atan ve bunları başarı ile eksiksiz sonuçlandıran EMTAN İNŞAAT ŞTİ. LTD. 1988 yılında KKTC'de kuruldu. Tandoğan Tanlı, bu şirkete 1958 yılında Limasol'da başladığı inşaat işlerinden edindiği deneyimi ve olgunluğu kattı. İkinci kuşak bireyi olan Emin Tanlı'nın, Emtan'ı çok daha güçlü ve başarılı bir şekilde ileri götürmesinden sonra, ailenin üçüncü kuşak inşaatçıları olan iki kardeş Ragıp Tanlı ve Tanol Tanlı da çağdaş vizyonlarını ve küresel bakış açılarını şirkete beraber taşımaya devam etmektedir. EMTAN İNŞAAT ŞTİ. LTD, 1988'den beri Girne ve Lefkoşa bölgelerinde önemli inşaat ve müteahhitlik işlerine imza attı. EMTAN, doğrudan kendisine ait olan villalar, rezidanslar, site projeleri ve apartmanların yanı sıra, diğer özel kuruluşlar ve devlete ait pek çok inşaatı başarı ile tamamladı ve zamanında eksiksiz teslim etti. EMTAN 30 yıldan bu yana en güvenilir, en kaliteli ve en dürüst çalışan inşaat şirketi olmayı kendine bir öncelik olarak belirlemistir. Kurulduğundan bu yana, kalitesinden ve dürüstlüğünden ödün vermeden Kuzey Kıbrıs'ın çesitli bölgelerinde aktif bir şekilde faaliyet göstermeye tüm hızıyla devam etmektedir. 30 yıldan beridir Kuzey Kıbrıs'ta hizmet vermekte olan EMTAN İnşaat Şirketi, her yeni projede hep daha iyisi için çalışmaktadır. Müşterileri ve diğer paydaşları sayesinde var olduğunun bilinci ile çalışmakta olan EMTAN, kaliteli ve sağlam inşaatları ile anılmayı kendine ilke edinmiştir. EMTAN, kalitesini ve rekabetçi fiyatlarını teknolojiyi takip ederek koruyabileceğinin farkında olmanın avantajlarını kullanmaktadır. EMTAN şantiyeleri, işleyişi ve yaşayışı ile birer sanayi kenti gibidir. Firmamız, tüm planlamasını, bünyesindeki teknik kadronun çalışmalarıyla gerçekleştiriyor. Konularına hakim, deneyimli personeli EMTAN kalitesinin en önemli güvencesidir.

Read More... Read Less...

Projeler (6)

  Emtan
  Müteahhit
  Emtan Construction

  Okudum ve kabul ediyorum: Şartlar ve Koşullar Propertync'nin

  Yukarı