Coldwell Banker
Acente
Coldwell Banker Maximum

Okudum ve kabul ediyorum: Kural ve Koşullar Propertync'nin

Coldwell Banker Maximum

Coldwell Banker Maximum
  • Hizmetler : Consulting, Insurance, Presale, Resale, Sale
  • Adres : Mete Adanır Caddesi, Magic Tower K: 3 No: 4

    Şirket Kayıt Numarası : 1
  • İletişim Bilgileri: info@maximumevler.com
    3928160858

Hakkımızda

CB Maximum Ekibi, sektörün uzmanı, çalışkan, güvenilir ve sektörün en iyi profesyonellerinden oluşur ve bu profesyonel ekip yatırımlarınızda gerekli çalışmaları titizlikle yaparak size en iyi danışmanlık hizmetini sunar. Birçok dalda Türkiye, Anadolu ve KKTC 1.si olan CB Maximum, Türkiye ve Anadolu-KKTC genelinde tüm ofisler arasında ise; "En Fazla Müşteri Memnuniyeti Sağlayan Ofis Ödülü''nün ve "Uluslararası Premier...
CB Maximum Ekibi, sektörün uzmanı, çalışkan, güvenilir ve sektörün en iyi profesyonellerinden oluşur ve bu profesyonel ekip yatırımlarınızda gerekli çalışmaları titizlikle yaparak size en iyi danışmanlık hizmetini sunar.

Birçok dalda Türkiye, Anadolu ve KKTC 1.si olan CB Maximum, Türkiye ve Anadolu-KKTC genelinde tüm ofisler arasında ise; "En Fazla Müşteri Memnuniyeti Sağlayan Ofis Ödülü''nün ve "Uluslararası Premier Ofis Ödülü" Coldwell Banker International'ın en yüksek onursal ödülü olan en başarılı, etik, güvenilir ve takım çalışması yapan ekiplere sahip ofislere verilen bu muhteşem ödüllerle onurlandırıldık.
Read More... Read Less...

Satılık İlanı(110)

Kiralık İlanlar(2)

Yukarı